Listopad 2007

Fotky - Ashley a Mary-Kate Olsen

10. listopadu 2007 v 10:52 | Lucík

Vincent: Jsem nový člen US 5!

8. listopadu 2007 v 17:47 | Lucík
To je senzace! US 5 mají nového člena! Jmenuje se Vincent Tomas, je mu 15 let a pochází z USA. Poté co se Mikel (20) rozhodl rozjet solo kariéru, nastoupil Vincent na jeho místo. Skupinu US 5 dotet' znal jenom z televize. ,,Teprve před několika týdny jsem byl na castingu v L.A. Jediné, co jsem věděl, bylo, že německý managment hledá nějakého zpěváka z USA. Na konkurzu bylo dalších asi 500 kluků. A já jsem postoupil do druhého kola. Nakonec jsem byl dokonce mezi 20 nejlepšími! O týden později mi volalia řekli mi, že mám přijet do Německa na zkušební nahrávání! Byl jsem úplně mimo!" Ted' musí skupina šlápnout pěkně na plyn. Album ,,In Control bude celé nově přezpíváno.

Orlando Bloom a Jenifer Aniston: Utajovaná láska!

6. listopadu 2007 v 15:09 | Lucík
Dvě hollywoodské hvězdy spolu u bazénu v luxusním mexickém hotelu - docela obvyklý jev, až na to, že se v tomhle případě jedná o Jenifer Aniston (38) a Orlanda Blooma (30)! Oba mají skoro všechno. Peníze, slávu, fanoušky....ale přesto jim něco chybí ke štěstí. Láska! Že by jí ted' konečně našli? Fotografie z luxusního resortu One&Only Palmilla tomu nasvědčují. V hotelovém komplexu byli spatřeni, jak si dopřávají lahodné koktejly a relaxační masáže. ,,Nemohli se od sebe odtrhnout. Všechno podnikali společně a pořád se sobě dívali do očí jako zamilovaný pár," říká host hotelu. Když se podíváme do historie, náklonost Jen a Orliho není zas tak překvapující. Už v roce 2004 spolu flirtovali na premiéře Orliho filmu ,,Troja". Uvidíme, jak se ,,mexická aféra" bude dál vyvíjet....

Fergie-životopis

5. listopadu 2007 v 10:38 | Lucík
Pravé jméno: Stacy Ann Ferguson
Datum narození: 27.3.1975
Místo narození: Kalifornie, USA
Znamení: beran
Stacy dostala svou první hereckou příležitost jako moderátorka v zábavném pořadu ,,The Charlie Brown and Snoopy show"(1983), ale také ve dvou TV vysílání It's Flashbeagle. Po působení v reklamě pro Rice Krispies(1984) působila Fergie v úspěšném TV show Kids Incroporaded, v překladu něco jako dětská společnost.
V roce 1986 hrála v hororové komedii ,,Monster in clothes", ale působila dál v TV seriálu ,,Kids Icroporaded: Rock in the New York.
V roce 1989 opustila Stacy svět reflektorů a vrátila se do obyčejného života. Hudba byla ale pořád její největší vášní a tak založila spolu se Stefanie Ridel a kolegyní Rance Sandstorn skupinu Wild Orchid.V roce 1999 měla dokonce vlastní pořad na programu FOX TV.