Prosinec 2007


Rozvrhy

9. prosince 2007 v 13:04 | Lucík

Keira Knightley

9. prosince 2007 v 12:50 | Lucík
Datum narození: 23.03.1985
Místo narození: Teddington, Middlesex, Anglie
Znamení: Beran
Herectví se věnuje od děctví. Keiře byly tři roky, když poprosila svého otce, herce Willa Knightleyho a matku, scénaristku Sharman McDonaldovou, aby jí pomohli sehnat agenta. Poprvé si zahrála v televizním dramatu Royal Celebration, když jí bylo osm let. Hrála po boku Minnie Driverové a Ruperta Gravese.
Upoutala pozornost postavou nadšené fotbalistky Jules Paxtonové za jejíž ztvárnění ve sportovní komedii Blafuj jako Backham získala cenu londýnských filmových kritiků pro novou herečku a Cenu za herecký výkon ex aeuquo na MF ženských filmů v Boardeaux.
V Hollywoodu se prosadila rolí guvernérovy dcery Elizabeth Swannové v divácky úspěšném snímku Piráti z Karibiku. Účinkolvala v krátkých filmech Deflation a New Year's Eve. Přestože v době natáčení filmu Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly oslavila teprve 18. narozeniny, má na svém kontě už několik významných filmů.

Fotečky - Let's Dance

9. prosince 2007 v 11:31 | Lucík

Nahoře bez

9. prosince 2007 v 11:20 | Lucík
,,Když mi bylo patnáct, chtěla jsem prorazit za každou cenu. Snila jsem o kariéře herečky, a tak jsem v tu dobu byla shopná udělat doslova cokoliv, abych se dostala na filmové plátno"...vypráví herečka britskému časopisu. Roli v thrilleru ,,The Hole" dostala jen za předpokladu, že se ukáže nahoře bez. ,,Tenkrát jsem myslela, že je to moje jediná šance. Dnes se za to stydím. Zejména když vidím ty nahé fotky na netu."