Leden 2008

Zac Efron: Převoz do nemocnice!

25. ledna 2008 v 19:29 | Lucík |  Zac - news
Pro dvacetiletého herce přijela nečekaně sanitka, aby ho odvezla do losangeleské nemocnice Cedars-Sinai. Co se stalo? ,,Zaca začalo trápit slepé střevo. Byl odvezen do nemocnice, kde proběhla operace a slepé sřevo mu bylo odstraněno,'' sdělili tiskoví mluvčí. Zac se právě zotavuje a prý se mu daří dobře. Snad už bude brzy fit, aby mohl pokračovat v natáčení snímku ,,Seventeen".

Party girl

24. ledna 2008 v 19:59 | Lucík
Poklidné uvítání Nového roku? Zapomeňte! Její fanoušci přece vědí, že Avril Lavigne(23) nikdy nebyla uťápnutá holka, která na mejdanu sedí nenápadně někde v rohu. A taky že to zpěvačka na o silvestrovské noci pořádně roztočila, jak se na správnou rockerku sluší! Závěr roku slavila s partou kámošů ve městě hazardu Las Vegas. V klubu Privé pak krátce před půlnocí vyskočila na bar - a ve své oblíbené skotské minisukýnce pěkně rozjuchaně přivítala Nový rok! Určitě bude pro ni skvělý!

Ashley Tisdale: Přiznávám, fakt mám plastiku nosu!

23. ledna 2008 v 18:13 | Lucík |  Ashley - news
Ashley přiznala barvu. Nedávno si prý prodělala plastiku nosu! A důvod? Za ten pravý (být krásnější) se zřejmě stydí, a tak svedla chirurgický zákrok na odchýlenou nosní přepážku....

High School Musical 3: Žhavé novinky!

23. ledna 2008 v 17:35 | Lucík |  HSM3 - news
Tajné informace ze zákulisí!
Jaký je scénář?
,,Už jsem četl scénář a můžu vám prozradit, že je opravdu výborný," říká k natáčení dalšího dílu Zac Efron, který si opět zahraje hlavní roli Troye.
Bude hrát Vanessa ve třetím dílu High Scool Musical?
I když Vanessa patří spolu se Zacem k hlavním hercům obou filmů, své místo v dalším pokračování prý neměla vůbec jisté kvůli nedávnému skandálu s odhalenými fotkami, které doslova obletěly celý svět! ,,Jsou to všechno jen pomluvy," vyvrací všechny dohady sama Vanessa, která už podepsala smlouvu.
Kdy se začala točit a kde se točí trojka?
Podle zákulisních informací se začalo natáčet v lednu 2008 a na stejném místě jako ve dvou předešlých dílech, v Salt Lake City. Produkce filmu teď pilně pracuje na skládání hudby! Snad bude stejně tak uspěšná jako písničky z předešlých dílů, jejihž CD se stalo nejprodávanější deskou všech dob!
Přijal Zac roli jen kvůli penězům?
To, že by přijal roli v trojce jen kvůli penězům (jeho honorář se údajně pohybuje mezi 3 až 5 miliony dolarů) Zac rozhodně odmítá: ,,Nevím, kdo si tohle vymyslel, protože to fakt není pravda," říká.
Jsou Zac a Vanessa spolu?
Ano! I když se vyrojilo několik zaručených informací o konci jejich románku, není to pravda, protože Zac a Vanessa spolu dál vesele randí :-)
Slavný High School Musical!
Z původně televizního filmu se stal během krátké doby světový hit, který vidělo neuvěřitelných 160 milionů diváků! Jenom při premiéře ve Velké Británii si dvojku pustilo dalších 17 milionů diváků! Překoná třetí díl další rekordy?
Oficiální stránky ,,Muzikálu ze střední" najdeš na www.hsmusicalweb.org

Fotečky - HSM 2

12. ledna 2008 v 12:10 | Lucík |  HSM 2


Ježíšek po exekuci

12. ledna 2008 v 11:44 | Lucík
Půjčil j sem si milion,
měl jsem dárků kamion.
Neplatil jsem splátky,
vzali si to zpátky.
Nezbyl asni dáreček,
vzali mi i domeček.
Neplatil jsem daně,
vzali mi i saně.
Už si nevím rady,
sob mi chcípl hlady.
V lese mám teď pelíšek,
KAŠLU NA VÁS!
Ježíšek