Únor 2009
Design 2.0 - Jonas Brothers at Grammy Awards 2009

28. února 2009 v 8:55 | Lucík |  Desingy
Takže, a je tu už 20. design tohoto blogu, takže je takový slavnostnější. Pokud jste si všimli:D, tak je s Jonasama. To proto, že tady s nima ještě žádnej dess nebyl a tenhle blog je taky o nich, ne? Tak ho pls nějak okomentněte:o)
Název: Jonas Brothers at Grammy Awards 2009
S: Jonas Brothers
Doba výroby: 45 min
Barvy: převážně bílá, černá, šedá a červená
Spokojenost: 99,9%
By: Lucík©

//27.2.// - LOL day and Holidays are begin!

27. února 2009 v 20:10 | Lucík |  Diary Lucík
Hey guys!n Tak jak se dneska máte? U mě den nezačal moc dobře. Na ájině /to byla první hodina) jsme měli třídní. Je celkem fajn, ale někdy je nesnesitelná. No prostě jsem se echm, řekněme podělovala o své znalosti s kámoškou, ale trochu nahlas xD Takže mě úča posadila k jednomu klukovi, a bylo po tlachání:D No, vydržela jsem to xD Potom zemák, no to je pro mě nuda, pak čeština. O tý jsem vám vyprávěla včera a dnes to bylo podobný. Matika, psali jsme malou písemku, ale celkem v pohodě. A nakonec tělák! Tak ten byl nejlepší. 3li jsme do malý tělocvičny, a před malou tělocvičnou je ping-pong. Bylo nás málo, tak jsme se rozdělily na 3 skupiny po 4. skupiny hrály přehazku, třetí pinčes. Byla jsem ve skupině s dobrejma kámoškama, nejdřív jsme hráli přehazky a pak jsme šly na pong. Tak jsme nějak rozehrály, ale nějak divně, takže ten míček lítal po celý místnosti a my to hrály i ze země, takže si to asi dovedete představit. Marťa (kámoška) se do mě 3x strefila:D Samozřejmě všechny výtlem xD A pak jsme hrály dál a furt jsme se jeom gebily, takže nám to echm, moc nešlo. Ještě dlouho jsem z toho byla vyřehtaná:D A břicho mě z toho bolelo. No, apk tělák skončil, takžee maratón do šatny, abych stihla bejt na obědě, než zazvoní a nezplesnivět ve frontě. Povedlo se, takže jsem se rychle najedla, rozloučila s kámoškama a šla domů. ptom nic zajímavýho, dělala jsem new dess, kterej vám sem dám asi zejtra. A potom trénink. Celkem flákačka. No, koukám, že Summer si taky založila diary, takže super:o) Takyy má fakt dobrý historky xD To poznáte:D Jo a jinak, zítra idjíždím na chalupu (zítra bude ofificial oznámení), takže je pochopitelně HIATUS. A blízko bude i Summer, budeme se spolu učit na prkně, tak to vám pak taky ještě vylíčim:o) A bere si sebou notebook, takže jestli tam bude připojení, tak když se jí bude chtít, možná něco přidá. No, už radši končim, aby se vám to vůbec chtělo číst. Tak si užijte těch pár chvil volna, než všichni víme co. Tak papa!
with love....Lucík xoxo
[27.2] - Mountains - holiday

27. února 2009 v 15:38 | Summer |  Diary Summer
Čauky! Takže jsem udělala rozcestník Diary a přidala nějaké články :). Ale vím, že je to se mnou hrozný, ale zítra odjíždím na hory - máme prázdniny :D. Těším se budu jezdit na snowboardu, to bude sranda já udělám dvě otáčky a odkutálím se k dolu, lol xD. Takže bude pokračovat pořád hiatus. Na ostaních blogách bude taky, ale na http://vanessa-hudgens-blog.blog.cz, mám teď fakt super návštětvnost a poprosila jsem moe zlatí RockynkuX, která bude bloček hlídat pokud tam nebude připojení. Mám nbook, který jsem dostala k Vánocům. Což je sice dobrý, ale nevím jestli je tam připojení, modleme se. Sakra já už se teď jenom modlím. Třeba s Terkou jsme se domluvily, že se budeme chodit modlit do kostela, abys dostudovaly :-). Dobrá zpráva je, že tam jede i Lucík. Jinak mám nový brýle, jsou hranatý jako tamty, krásný :) Taky dneska úplně maxim super day, až na to, že přišel Jakub a byla jsem u zubaře.
With love... Summer
//26.2.// - Nic moc......

26. února 2009 v 18:35 | Lucík |  Diary Lucík
Takže dneska ráno jsem vstala, nasnídala se, vyčistila zuby atakdále, jako kolovrátek. Potom do školy, jako vždycky zase pár minut před zvoněnim. Potom matika, no nuda. Dál fyzika, psali sme opísemku na převody. No, chyběj mi dva příklady. Tělák - to jsem necvičila, páč jsem po nemoci. Potom čeština. Furt děláme hovadiny - toe fakt vadný! Děják, kontrola a známky z testů.. Já ten test teprve budu psát, páč jem chyběla

Diary

26. února 2009 v 18:12 | Lucík |  Diary Lucík
Takže, rozhodla jsem se, že si budu vést deníček tady na blogu. To znamená, že si každej den (pokud budu moct) budu zapisovat, co se ten den stalo, třeba ve school apod. Takže za chvíli vám sem dám článek o tomhle dni. Tak snad vám to přijde jako dobrej nápad. Tak zatim.

Jonas Brothers - Tonight

26. února 2009 v 18:08 | Lucík |  JB - discography
Tohle je v poslední době moje oblíbená písnička:D Klip je nově natočený. Nedávnou jsem to viděla na Óčku. Fakt si jí poslechněte! A v klipu normálně Nick dělá několik přemetů najednou! Já čuměla!