Duben 2009

//28.2.// - Ohluchla jsem:D

28. dubna 2009 v 19:55 | Lucík |  Diary Lucík
Hi honeys! Tak jakpak jste se měli dnes? Já celkem fajn. Ráno vyjímečně stíhám stramvaj v 7:34, ovšem včera zase příchod v 7:59 xD Dneska byla nejdřív matika - rýsovali jsme nějaký lichoběžníky či co. Pak zemák - zoušel, zase pětky, čtyřky. Já už to mám naštěstí za sebou:o) Pak tělák - hráli jsme pitomej basket. Potom čeština, to jsme dopisovali sloh a měli jsme pospat kamaráda nebou kamarádku. Neboj, Sama jsme nepsala Domčo xD Ale to byste nevěřili, co jsme tam flákla za kraviny! Potom ájina, hráli jsme venku na zahradě takouvou hru. Bylo to celkem i na rychlost a málem jsem se tam porvala s jedním klukem:D A nakonec občamka - rodokmeny. A teď k názvu tohohle článku. Na obědě jsme s kámoškou stály ve frontě a pořád tam do nás hučeli 2 magoři a řvali naám do ucha. Tak proto teď jaksi neyslyšim:D Tak čus bus autobus xD
I ♥ you guys!<3....xoxo Lucík
[28.4] - Happy Birthday Ashley

28. dubna 2009 v 17:03 | Summer |  Diary Summer
Hej guyes! Jak z názvu vyplívá dnes slaví jeden rok moe zlatíčko Ashley, prostě můj malý chlupáček :-) :-). Jinak včera nic extra, jo vlastně cesta ze školy byla zajímavá. Potkala jsem jednoho kluka od nás a ještě dva z béčka - mezi nimi i již Luckou často zmiňovaného Samuela. To je mega vůl! Dnes, mhh... Čeština, pohoda ;-). Ájina, zamknuto, zhe? Tentokrát si biologářka vybrala na zkoušení mě. ,,Paní profesorko a nešlo by to prosím až příští hodinu. No já se musela učit... na dějepis, " vykuňkala jsem. při tom se celá třída smála, protože všicni ví, jak já moc se učím biologii, já jsem flákač trošku :D. ,,Takže chceš pětku?" No jasně určitě :-P. No tak to jsem se radši přemohla a šla k tabuli. Co jsem komu provedlo? Proč zrovna já? na to, že jsem se učila naposled před dvěma měsíci kvůli testu. Tak 2- na to, že vlastně u bižule začíná hodnocení zkoušení od 2 a tu dostávají šprti. Jinak běžně trojky a čtyřky, tak do dopadlo celek, ok - dvě mínus. Prej jsem na to, jak se učím dopadla skvěle. Nepočítá se, že jsem dělala na Facebook test - "Jak ti jde Biologie?" xD. Občanka, rodokmen. Nakonec fyzika, pohoda :-P. Jste super!
With Love.. Summer

//27.4.// - Asi budu zvracet:D

27. dubna 2009 v 20:31 | Lucík |  Diary Lucík
Hojky! Tak jak proběhlo pondělí?:o) No já ráno přijdu do školy a co nevidim, ten kluk, jak už jsem vám o něm řikala - Samuel má na hlavě náplácanou hnědou a blonďatou barvu! No já snad myslela, že se pozvracim xD je to tak strašný, fakt:D No 1. hodina čeština - diktát, pak matika, dostala jsem 1 z testu, ale zaboha jsem nemohla najít v tom bordelu v mý tašce studenťák. Pak ájina - 2 z testu, fyzika - bějaký bláboly o proudu atd. Pak bižule - dělali jsme pokus s nějakejma kytkama, ktarý měly v určitym roztoku zmněnit barvu,a já myslela, že to má v sodě zezelenet, a ono to mělo zmodrat xD A nakonec děják, psali jsme písemku, ale pohoda:o) Njn, už budu muset, ještě chci stihnout na chvíli Facebook:D Tak pááá!
I ♥ you guys!<3....xoxo Lucík
Design 2.3 - Mystique

25. dubna 2009 v 19:14 | Lucík |  Desingy

Je tu 23. design s nového nádherného shootu vanessy, tak doufám, že se líbí:o) Mě se líbí moc:D

Název: Mystique
S: Vanessa Hudgens
Barvy: černá, zelebá, bílá
Doba výrovby: asi 30 min.
Spokojenost: 100%
By: Lucík ©


//24.2.// - Utahaná......

24. dubna 2009 v 18:47 | Lucík |  Diary Lucík
Čauky zlatíčka moje! Jak jde život? Já se mám suprově! A navíc, před chvílí jsem zjistila, že moje ségra se dostala na gympl! Takže bezva, navíc se tam dostala i s nejlepší kámoškou. Tak je šťastná:o) Já jsem taky moc ráda, ale dneska jsem hrozně utahaná - před chvílí jsem přišla z tréninku a tam jsme celou dobu dělali fyzičku. Pořád dokola sestavu, apk posilovat, běhat atd. No, dovedete si to představit. Ale potřebujem to, páč 16.5. je mistrovství republiky v rock and rollu a 23.5. MS v rock and rollu a 30.5. závody v Náchodě, a já jdu na všechny 3. A to bude hroznej stres. Takže fyzičku potřebujem, abysme to s holkama zvládly.
Jinak dneska jsme byli se školou v kině na Marley a já, o čem to bylo vám u psala Summer. Nakonec Marley umřel, a tak jsme brečely:o( Bylo to hrozně smutný. A Domčo, ty kluci od vás jsou teda fakt paka. Abyste rozuměli, jsou to úplný magoři bez mozku (znám je totiž osobně a zvlášť o jednom klukovi by už mohla vyprávět celá škola) a navíc se některý kamárádíčkujou s klukama od nás, a kazej je xD Zhe, Domčo? :D Njn, Domča je fakt chudák xD...Ne vážne, seš chudáček:) Jo a chystám novej dess z novýho shootu Van, zítra tady bude:o) Tak se mějte!
I ♥ you guys!<3....xoxo Lucík