Květen 2009


30.5 // Rainig day

30. května 2009 v 13:28 | Summer |  Diary Summer
Čauky mňauky! Páni to je lemra, zhe zlata? Já ještě pořád ležím v posteli s horkou čokoládou a pžipravuju se na učení - duševně xD. Minulý týden to bylo strašný musela jsem udělat slohovku a čtenářský deník. Takže ješště v úterý jsem neměla nic a muselo se to odevzdat ve čvrtek, tak jsem to nakonec nějak zvládla, ale bylo to o hubu :D. Tenhle týden to bude, ale ještě horší, protože - čvrdletka z matiky a češtiny, test z fyziky, který mi rozhodne o známce - ráda abych aspoň něajkou jedničku a ještě se musím nechat vyzkoušet z biologie a naučit se poznámky z celýho roku a noty na hudebku. Tak málo toho není xoxo. Ale teď něco zábavnějšího, asi před dvěma měsícema u mě byla Lucka a byly jsme v aquaparku. Pak si tady, ale zapomněla plavky. Řekla jsem jí ve čvrtek, že je najde pod lavičkou u jedná skříňky, ale já jsem je tam nedala. Pak jsem za ní ještě utíkala jesli je dostala, ona mi na to řekla, že jsem je tam přece nedala. Tak jsem začala tvrdit opak, no bestový xD. Pak mi ještě volala před sedmou hodinoum kdxž vxpukla v Praze ta největší bouřka, že jesli se nenajdou atd.. Pak jsem jí dal netrápila a řekla pravdu, že jsou doma - ona by byla schopná snad dojít do školy a vyhlásit to tozhasem ať si jí nepřeju :-PxD.
With Love... Summer
Jarní promo pro Ecko

30. května 2009 v 12:20 | Lucík |  Vanessa - projects
Omlouvám se, ale pospíchám, takže 1. fotka nebude v rámečku.

//28.5.// - Leje a leje......

28. května 2009 v 17:26 | Lucík |  Diary Lucík
Hoyík zlatíčka moje? Njn, prej sunny days forever. Teď právě leje a je pěkně hnusně. A jakpak jste se dneska měli? Já celkem fajn. Ráno matika - půjčila jsem si od Verči časák a jaksi tam zůstal v lavici, a když jsem se pro něj vrátila, tak už tam jaksi nebyl:D Musim Verče koupit novej. Pak čeština - byla to suplovaná hodina, ale jako vždycky nuda. Pak tělák, zase jsme hráli vybiku, cožm mě vůbec nebaví a Verča se ještě dost oškilvě škrábla do ruky o drát:o( Pak byla zase čeština, no to sem spíš neposlouchala,m páč jsem byla na mobilu na Facebooku:D Potom byl děják. Psali jsme menší písemku a když budeme mít lepší známku než z tý přepadový písemky, tak nám tu blbou známku škrtne! Což je super. Ale naštěstí jsem dostala 3, to jsem ještě dopadla dobře xD Potom byla volná hodina a jako poslední byla matika, kde jsme řešili školu v přírodě kdo s kym bude na pokoji a já s holkama jsem si zamluvila čtyřlůžák, ale prej tam je jen jeden, tak ho snad budeme mít mi. Jinak se naštvu jakooo! xD Tak čauky!
I ♥ you guys!<3....xoxo Lucík

Design 2.4 - Rainbow

28. května 2009 v 17:10 | Lucík |  Desingy

Takže je tu po dlohé době nový design, je takový víc oficiální. Je z krásného nového shootu Ashley. Myslím že se mi poved:D A pojmenovala jsem ho Rainbow (Duha), protože na něm taková menší duha je:o) Tak ho pls okkomentněte:)

Název: Rainbow
S: Ashley Tisdale
Barvy: převážně modrá a růžová
Doba výroby: 1 h.
Spokojenost: 100%
By: Lucík ©

GP promos - COMPLETE!

28. května 2009 v 16:33 | Lucík |  Ashley - discography
Summer našla na internetu všechny GP promo fotky,ale nejdou mi dát na blog (zobrazujou se mi jako křížky), tak tady máte alespoň odkaz: *CLICK*


Ashley ´Tisdale - Guilty Pleasure (FULL SONG)

28. května 2009 v 16:26 | Lucík |  Ashley - discography
Hezů písnička, ale It's aAright, It's OK se mi líbí víc.....
[27.5] - HELP!

27. května 2009 v 19:36 | Summer |  Diary Summer
Ahoojky ledíci! Páni dneska byla, ale kosa, zhe xD? Navíc jsem měla dneska hned první hodinu smůlu, protože jsme psali test z matematiky a měla bych 1- a takhle nemám nic xoxo. Pak čeština - přízvuky, ani jsem nevěla, že jsem tam fabulous v přízvukách :-P. Zeměpis, normálně si musíme vybrat nějakou kartičku a hledat to na známku v mapě. HELP! Dějepis, test z poděpradský a jagellonský doby. Takže nejdřív jsem psala jinou dobu... No tak jsem zvědavá co dostanu za to co jsme tam s Valčou poskládaly :D. Pak volná hoďka - u bufeťačky. tak to si děláte srandu. Nás s Mončou rozdělily na tělák a navíc jsme jim udělaly takovou parádní rozcvičku, viď? Já Vás miluju lidi!
With Love... Summer
[25.5] - I love life

25. května 2009 v 16:07 | Summer |  Diary Summer
Hej guys! Sluníčka, dnes je fakt pařák, zhe?? Navíc celý den ztrávit ve třídě z těma exotama, mhh to radši zůstat doma nebo v bazénu xD. Ráno, naštěstí jsem nemusela číst tu děsnou slohovku - zapomněla jsem to xoxo. Další hodinu tělák, to bylo best... S holkama jsme hrály fotbal - to muselo být zajímavý se na nás koukat! Další hodinu matika, bavili jsme se mimo jiné i o našem čvrtečním úniku omg :D. Jinak příští útarý druhou hodinu, to bude zajímavý - konečná písemka z matiky, ty jo já se bojím už teď xoxo! Ájina rozdávali se testy - trojky a nejvíce jako normálně čtyřky a pětky, njn jsem třída blbců a to se za náma hlásilo ještě sto lidí xD. O přestávce jsme řešily rozdělení do skupin na nějakou červnovou akci s holkama chceme jít na přehazku, jenže tam není dost míst... musíme se s holkama rozdělit buď na vybiku nabo právě přehazku, takže všichni chtěj pomalu na přehazku. Terka se rozhodla, že se obětuje a půjde na to tu stupidní vybiku, na to prostě zapomeň Terezo xD! Míla našel taky řešení, mě ať šoupnou na turistiku a mají po problému :-P. Na dějepisu už jsme s Valčou vymyslely, jak budeme podvádět při středečním testu a na zeměpisu jsme dělali jako obvykle miliardu papíru. Jsou to prý "test", ale takovým způsobem, že si všichni radí a pokud něco nevíte, tak Vám to profesorka nadiktuje. Co myslíte, že dělám já? xD?
With Love.. Summer

//25.5.// - Sunny days forever:o)

25. května 2009 v 15:30 | Lucík |  Diary Lucík
Hojky sluníčka! Njn, sluníčko, chtěla bych, aby tady už pořád vydrželo:o) Neci slejváky!:D Tak jaký bylo to hnusný pondělí? U mně to zase tak zlý nebylo, místo matuky byla výtvarka a na ájinu byl supl. Ale zase byly 2 hodiny bižule. Dostala jsem 2 z písemky, v poho. A možná nebude známkovat písemku z dějáku, kterou jsem úplně zvorala, yahoo! xD A jinak byla nuda. V pondělí mám vždycky hrozně těžkou tašku, fakt, jak kdybych v ní táhla slona. A ještě ke všemu mi ráno ujuela tramvaj. Normálně si budu stěžovat, třy tramvaje snad jezďej dřív! No, spíš jsou na mně domluvený a když tam jsem včas tak to má zpoždění jak prase a když nestíhám tam to naschvál jede dřív xD Ale do školy jsem to stihla. A dneska mám volno, tak až přijde máma tak jí zkusim překecat aby se mnou jela na Čerňák, páč v H&M maj úžasný šaty a v Kenvelu zase žabky, a ty šaty nejsou zrovna levný:o) Tak pááá!:-*
I ♥ you guys!<3....xoxo Lucík