Červenec 2009

Malé úpravy.....

16. července 2009 v 20:40 | Lucík
Čauky mňauky zlata! Tak jsem dodala newsky a trochu jsem upravila blog. A to hlavně přidala do menu můj stav, kde je napsáno, jestli momentálně jsem nebo nejsem na blogu. Říkala jsem si, že je to celkem praktický:) A taky po tu dobu, co jsem tady nebyla je tu nový měsíc a tak jsem smazala staré Extras (a za červenec pravděpodobně dělat nebudu) a taky jsem upravila Hot News, protože narozeniny Ash už jsou za námi. Bohužel jsem neměla na blog možnost napsat v den jejích narozek, ale tak jí aspoň teď přeju všechno nej k 24. narozkám:)
I ♥ you guys!<3....xoxo Lucík
PS: Pište komenty, jestli vám to s tím statusem připadá dobrej nápad.
Jsem zpátky! (Ale jen na skok...)

15. července 2009 v 17:22 | Lucík
Ahojky lidičky! Tak jsem zase zpátky! Moc jste mi chyběli. Ale v sobotu zas frčim na chalupu, takže jsem tady jen na chvíli. V Řecku to bylo super, jsem teď krásně opálená :D Tak už zase pádim, jedu na nákup:) Tak se mějte fajn, zítra mě tady máte!
I ♥ you guys!<3....xoxo Lucík
PS: Absolutně nechápu, proč jedno z mých Sb (nebudu jmenovat) mi v půli dovolený na blog napíše, že je kontrola SB a když jsem přijdu tak je po kontrole a já už mezi SB nejsem. A přitom do článku píšu, aby mě všechny SB omluvili, že se nebudu zapisovat do kontrol. To je jen důkaz, že ty články sama nečte. a zasloužila by si vyhodit ona. Sorry, ale to hle mě fakt dovede stoprocentně naštvat:-/

Bandslam - interview

15. července 2009 v 17:03 | Lucík |  Vanessa - others11.7 // Summer!

11. července 2009 v 17:37 | Summer |  Diary Summer
Aloha! Kočky, já vím, že jsem strašná a vůbec nepřidávám, ale prostě absolutně nestíhám. Pořád jsem někde a někdy přidám na http://efron-hudgens.blog.cz, ale už přijela Sab tak to taky půjde líp a na nový http://sparkling-stars.blog.cz, tam se určitě jukněte =). Patří ti moje obrovská omluva Luci... Jinak teda léto! Boom Boom! Je to super, ale strašně se mi stýská po všech kámoších ze školy. Ale jsme co nejvíc v kontaktu, takže ok a teď konečně ztase výdám ty, který jsem celý rok skoro neviděla. Miluju Vás! Navíc jsem si vzpomněla, že přesně před rokem jsem viděla mýho hafacího miláčka Ashleyho. Je to ten nej, pejsek kterýho jsem si mohla přát. Tak nic zlata, jdu běhat. Čau, čau!
With Love... Summer

Ashley zpět blond!

2. července 2009 v 8:14 | Summer |  Ashley - news
Ashley se mění v zpět v blondýnku! V úterý 30.6.2009 napsala také na svůj Twitter. ,,Pojďmě, pojďmě na Maškarádu... Moje paruka pro shoot dnes (Let's go, let's go Masquerading…… My wig for the photo shoot today)."

update